Fenerbahçe Evden Eve Aytur Nakliyat 0530 040 04 34

 Aytur evden eve nakliye ve taşımacılık firmasıdır. Evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra eşya depolama, ofis iş yeri taşıma, asansörlü nakliyat, kurumsal taşımacılık, parça eşya taşıma, şehirler arası nakliyat, askılı tekstil taşıma gibi daha birçok taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firma sunulan tüm taşıma hizmetlerinde misyon olarak daima müşteri memnuniyetini benimsemekte ve kaliteli ayrıca titiz hizmetler sunmaktan taviz vermemektedir.

Aytur Logistics We want to offer the trust we have in ourselves in the transportation sector and the transportation projects that our customers dream of, in the safe environment of your home. We use reliable materials and trained staff.We Are Always Ready To Carry.

Fenerbahçe mahallesinin kentsel dönüşüm projesinden çok fazla yararlanması nedeniyle bu mahallenin evden eve nakliyat talepleri aşırı derecede artmıştır. Artan talebi dengelemek amacıyla tanınan ve popüler bir nakliyat firması olması sebebiyle tüm imkanlarını kullanmıştır.

İstanbul gibi büyük bir şehirde Fenerbahçe mahallesi yaşam kalitesi en fazla olan semtlerden biridir. Bu bölgede yaşayan insanlar alacakları hizmetin daima en kaliteli olmasından yanadır. Bu noktada Fenerbahçe evden eve nakliyat firması Aytur Nakliyat devreye giriyor. Dinamik eleman kadrosu ve en yeni ekipmanları ile bu bölgede ikamet eden müşterilerine talep ettikleri hizmeti sunmaktadır. Hiçbir masraftan kaçınmayan Fenerbahçe nakliyat sunmuş olduğu uygun fiyatlarla da müşterilerine yardımcı olmakta ve uygun fiyata kaliteli hizmet almalarını sağlamaktadır. Nakliyat ekibi içerisindeki her bir eleman eviniz için gereken tüm işlemleri yapabilme yeteneğine sahiptir. Ayrı bir marangoz ve tesisatçı yardımıyla ayrı bir hizmete gerek duymadan bir taşınma ile tüm ev işlemleriniz zamanında yapılır.

Fenerbahçe evden eve akliye ekibinin tüm hizmetlerde geçerli genel bir politikası vardır. “kaliteli hizmet = müşteri memnuniyeti” anlayışı ile hizmet veren firma ekibi daima düzenli ve tertipli çalışmaktadır. Taşınma işlemlerini mümkün olduğu en kısa sürede pratik çalışma stratejisiyle tamamlayarak müşterilerinin değerli vaktini almamaktadırlar. Ekip tarafından sunulan birincil taşımacılık hizmetlerinden olan evden eve nakliye hizmeti daima belirli sıra ile aşamalar şeklinde sunulmaktadır.

Fenerbahçe Evden Eve

1.) Eşyaların durumunun tespiti için ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti verilir.
2.) Eksper vasıtasıyla nakliye ücreti netleştirilir, kullanılacak olan ambalajlama malzemelerinin miktarı belirlenir ve hangi ebattaki nakliye kamyonu ile hizmet verileceği saptanır.
3.) Taşınma tarihinde en az 5 kişiden oluşan evden eve nakliyat ekibi tüm ev eşyalarınızı paketlemeye başlar. Paketleme tamamen bittikten sonra eşyaların kamyona dikkatlice taşınma aşamasına geçilir. (Eşyaların ayrıntılı olarak nasıl paketlendiğini öğrenebilmek için lütfen firma ile irtibata geçin.)
4.) Tüm eşyalarınız kamyona yerleştirildikten yeni evinize geçilir. Yeni evinizde eşyalarınız düzgünce ve dilediğiniz şekilde yerleştirilir. Mobilyalarınızın montajı yapılır, beyaz eşyalarınızın ve avizelerinizin bağlantıları da yapıldıktan sonra ( duvar delme veya duvar montajı yapılmamaktadır. ) evden eve taşınma işleminiz tamamlanmış olur. Güle güle oturun..

Fenerbahçe nakliyat fiyatlandırma daima aynı fiyatlandırma tekniği üzerinden müşterilerine fiyat verilen genel şu unsurlara bağlı olmakla birlikte başka etkenlere bağlı olarak ta değişebilmektedir;

Eşyaların miktarı
Kat durumu
Asansör durumu
Kamyonun binaya yanaşma mesafesi
Taşınma mesafesi
Alınacak hizmetin kalitesi

Daha ayrıntılı bilgi almak için Fenerbahçe nakliye firması ile iletişime geçebilirsiniz. Fenerbahçe nakliyat ile taşınmaya karar verdiğiniz takdirde hızlı olup dilediğiniz tarihe randevu oluşturabilirsiniz. Unutmayın ki ilk arayan randevuyu alır. Aynı gün içerisindeki randevular dolduğunda başka güne randevu almak zorunda kalabilirsiniz.

  • Evden Eve Nakliyat Aytur nakliyat olarak 1996 yılından bugüne profesyonel hizmet ve En iyi nakliyat firması ödülünü alan firmamız sektöründe liderdir.
  • Eşya DepolamaHızlı ve güvenli bir nakliye şirketi arıyorsanız tam tercih etmeniz gereken ve gerektiren nakliyat firması Aytur hizmetinizde.
  • Eşya PaketlemeSorumluluklarınızı yerine getirir değişen şartlara göre insiyatif alır. çözüm üre tir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız.
  • Şehirler Arası Nakliyat Saygıya ve güvene dolayı açık ilişkler kurarız verdiğimiz çözüm arkasında durur ve işimizi kurallarına göre uygun yaparız.
  • İşimizi dünden iyi yapmaya kendimizi adar değer yaratacak her tür yeniliği bilgiyi uygulamayı öğrenir gelişir ve ğeliştiririz.
  • Asansörlü NakliyatMüşterilerimiz ile ticari bir münakaşayı seçmektense bir aile bireyi gibi ilişki kurmayı tercih ediyoruz gelin sizde bu aile bağının bir üyesi olun
  • Aytur evden eve Nakliyat hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimizin bizlere 7/24 online ulaşabilir.

sharikat naql la taerif hudud fi alkhidmat , aljawdat laysat musadafat