Neler Yapıyoruz?

Aytur Lojistik ve Nakliye firması olarak; İstanbul’da yük ve eşya taşıma alanlarında sizlere çözümler sunuyoruz. Kurumsal hizmetler almak için bizi arayarak fiyat alabilirsiniz.

  1. Evden Eve Nakliyat
  2. İşyeri taşıma hizmetleri
  3. Ofis nakliye işleri
  4. Parça eşya taşıma
  5. Depo nakliye hizmetleri
  6. Sigortalı nakliyat
  7. Asansörlü nakliyat
  8. Depolama hizmetleri
  9. Taşıma ekibi kiralama
  10. Şehiriçi nakliyat
  11. Şehirler arası nakliye hizmetleri
aytur lojistik taşıma ve nakliye

Ev Eşyası Depolama Firmamız Ofis veya evlerde kullanılmayan tüm eşyalar firmamız tarafından depolanmaktadır. Depolama süresinde de herhangi bir kısıtlama getirilmemektedir. Ayrıca geri teslimat işlemleri en geç 48 içerisinde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Tavsiye Şehirler Arası Taşımacılık Türkiye geneline sevkiyat sunan firmamız, şehirlerarası taşımacılık noktasında başarıya ulaşmıştır. Tüm eşyalar 48 saat içerisinde adreslere ulaştırılmakta ve kesintisiz bir hizmet sunulmaktadır.

Evden eve taşımacılık yaptıracak ev sahiplerinin öğrenmek istediği Ev taşıma firması çağırdığında evden eve nakliyat firması ne yapar.
Evden eve nakliyat firması Mobilyalarınızı(Dolap, yatak, Oturma Grubu, Gümüşlük, Mutfak, Salon Takımı vb.) olduğu yerde söker.
Bu mobilyaları koruyucu modern ambalaj malzemeleri ile sarar ve ambalajlar. Mutfakdaki elektrikli eşyalarınızı(Buzdolabı, Çamaşır makinası, Derin dondurucu,Bulaşık makinası vb.) mevcut bağlantılarından ayırır ve koruyucu ambalaj malzemesi ile sarar. İsteğe bağlı olarak mutfaktaki bardak,çanak vb. küçük eşyaları paketleme işini de yapar, yalnız bunun için ek ücret talep edilmez.

Diğer eşyalarınız taşıma aşamasında zarar görmesin diye koruyucu, havalı ambalaj malzemesi ile sarılır.

Asansörlü Taşıma


Bu eşyalar asansörlü evden eve taşımacılık aracı ile Kamyona aktarılır.Evden Eve  asansör aracı evinizin en uygun yerine balkon, oturma odası gibi bir yerin penceresine veya kapısına kurulur.

Pencereye kurulmasında pencere zarar görmesin eşyalar kolay aktarılsın diye pencere uygun bir şekilde sökülür.


Araç içerisine aktarılan eşyalar araç içerisinde oluşturulan bağlantılara sabitlenir, bağlanır.


Araç yeni evinize doğru dikkatli bir şekilde eşyaları sarsmadan yola çıkar.


Yeni eve ulaşan eşyalar asansörlü taşımacılık aracı ile aktarılır. Eşyalar yeni konumlarına ev sahibinin yönlendirmesi ile taşınır.
Eşyalar ambalajından çıkarılır ve yeni yerine montajları yapılır.

www.ayturlojistik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden Eve Nakliyecigoogle reklam