Ev&Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşımacılığı

İstanbul Ofis taşımacılığı şirketimiz ister en özel patron mobilyası olsun ister kurulumu en zor mobilya olsun ve ulaşılması zor olan tertemiz sararak zarar gelmeden taşımasını sağlarız..

İstanbul Sigortalı Eşya Taşımacılığı

Taşıma sırasında yaşanan maddi ve manevi, anlaşmalı olduğumuz kasko acenteleri tarafından giderilmektedir. Hazırlanan kasko poliçeleri sayesinde güvenli bir taşıma hizmet sunmaktadır. Her eşya ekspertiz ekiplerimiz tarafından kayıt altına alınmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyat

Ev Eşyası Depolama Firmamız Ofis veya evlerde kullanılmayan tüm eşyalar firmamız tarafından depolanmaktadır. Depolama süresinde de herhangi bir kısıtlama getirilmemektedir. Ayrıca geri teslimat işlemleri en geç 48 içerisinde gerçekleştirilmektedir.

nakliyeci telefonları şişli istanbul
http://Aytur Lojistik Ofis taşıma

İstanbul Ofis Taşımacılığı

Aytur Nakliyat; her geçen gün taşımacılık sektörüne artan itibarı ile güvenilir ve profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Aytur Nakliyat konusunda uzman ve hizmet için eğitime tabi tutulmuş ve nakliyat konusunda bilinçli bir kadro ile ofis taşımacılığında hizmet vermektedir. Aytur Nakliyat’ın en önemli amacı; ofis eşyalarınızı güvenilir ve profesyonel şekilde yeni adresine ulaştırmaktır.Aytur Nakliyat, nakliye işini sadece eşya taşımacılığı olarak görmemekte ve her daim müşterilerinin istek ve taleplerine karşılık vermektedir.

Ofis taşımacılığı konusunda deneyimli personellerimiz ve uzman ekipmanlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Ofisler çoğu firmanın faaliyetlerini yürüttüğü yerdir. Firmalar müşterileri ile ilk görüşmelerini ofislerinde gerçekleştirmektedirler. Her türlü yasal evrak, firmaya ait özel dosyalar ve firma ve müşteri arasında gerçekleştirilen sözleşmeler ofislerde bulunmaktadır. Bu sebeple ofis taşımacılığı büyük bir özen istemektedir. Ofis ve iş yeri nakliyat hizmeti; Evden Eve Nakliyat  hizmetine göre daha bilinçli, dikkatli ve kaliteli olarak yapılması gereken bir nakliyat.

İstanbul Ofis Taşımacılığı

Aytur Nakliyat; her geçen gün taşımacılık sektörüne artan itibarı ile güvenilir ve profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Aytur lojistik Nakliyat konusunda uzman ve hizmet için eğitime tabi tutulmuş ve nakliyat konusunda bilinçli bir kadro ile ofis taşımacılığında hizmet vermektedir. Aytur Nakliyat’ın en önemli amacı; ofis eşyalarınızı güvenilir ve profesyonel şekilde yeni adresine ulaştırmaktır. Aytur Nakliyat, nakliye işini sadece eşya taşımacılığı olarak görmemekte ve her daim müşterilerinin istek ve taleplerine karşılık vermektedir.

Ofis Taşınmalarında Aytur Nakliyat

ofis taşımacılığı

Aytur Nakliyat uzun yıllardan beri ofis taşımacılığı hizmetini standartlarının üstünde profesyonel bir şekilde güvenli bir şekilde sunmaktadır. Profesyonel ekip ve deneyimli yönetici kadrosu ile müşterilerinin nakliyat ihtiyaçlarına kaliteli çözümler araştırmaktadır. Nakliye hizmetinde modern kapalı kasa araçları ile hijyenik ve yüksek güvenlikli ortam hazırlar.

Taşımacılık hizmetine büyük titizlik gösterip, önem vermektedir. Müşteri ile belirlenen gün ve saatte söz verildiği gibi ofis taşımacılığı hizmetini vermektedir. Nakliyat’ın benimsediği en önemli ilke müşteri memnuniyetidir. Nakliyat işlemleri; meşakatli, güvenli ve özveri gerektiren en önemli işlerden biridir. Ofis taşımacılığı da diğer taşıma daha çok özen isteyen taşıma çeşitlerinden biridir.

şişlide nakliyeci istanbul

Şehirler Arası İşyeri ve Fabrika Taşıma Çözümleri

Ofis taşımacılığına başlamadan önce Aytur Nakliyat ile iletişime geçerek ofisinizin bir ekspertiz tarafından keşfinin yapılmasını istemeniz gerekir. Profesyonel bir şekilde inceleme yapan ekspertiz; taşınacak eşyaları tespit eder, eşyaların taşınması için gelecek aracın büyüklüğünü ayarlar ve eşyaların ambalajlanması için gerekli malzemelerin hesaplamasını ve ofis taşıma  için kaç kişinin geleceğinin hesabını yapar.

Bu sayede güvenli bir şekilde nakliyat hizmetine ilk adımı atmış olursunuz. Aytur Nakliyat tarafından hazırlanan sözleşmenin imzalanması ile nakliyatın gerçekleşeceği gün beklenir. Anlaşılan gün ve saatte de nakliyat aracı ve eşyaların taşımasını yapacak kişiler gelir ve eşyaların paketlenmesi yapılır. Eşyalar güvenli ve dikkatli bir şekilde nakliyat aracına yerleştirilir. Tüm taşıma işlemi gerçekleştikten sonra nakliyat aracı belirtilen adrese ulaşmak için yola çıkar. Yeni adrese de eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını ve eşyaların düzenlenmesini yapar. Bu şekilde de nakliyat işleminiz gerçekleşir.

http://Ofis Taşıma Hizmeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden Eve Nakliyecigoogle reklam