Gülbağ Evden Eve Nakliyat 0530 040 04 34

Evden Eve Nakliyat

Evden eve Nakliyat işlemleri eskiden çok amatör bir şekilde yapılır ve bu yüzden de birçok eşya kırılırdı. Hatta bu konular birçok filmlere konu olmuş bulunmakta. Bir eşyanın taşınması sırasında bazı sıkıntıların çıkması birçok filmde çeşitli şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Ancak günümüzde artık elbette ki teknolojinin gelişmesiyle bu işlemler daha profesyonel bir şekilde yapmak mümkün bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde sizlere yardımcı olacağız 7/24 cağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz…

Aytur Logistics We want to offer the trust we have in ourselves in the transportation sector and the transportation projects that our customers dream of, in the safe environment of your home. We use reliable materials and trained staff.We Are Always Ready To Carry…

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT HİZMETİ

Şehirler Arası Nakliyat hizmeti taşıma hizmetleri içinde en büyük risk taşıyan hizmetlerden birisidir. Bu hizmeti alacağınız firmanın tecrübesi ve deneyimine mutlak dikkat edin, Karar verirken sakın aceleci davranmayın, Sizlere …

DAHA FAZLA OKU

covid 19
covid 19

Nakliyat Firmamızın Korona Virüs Önlemleri

Çin’de başlayarak ülkemize kadar yayılan korona virüs salgınından dolayı hızlı yayılımı durdurmak amacıyla birtakım önlemler alınmaktadır. Firmamız almış olduğu önlemleri müşterilerimizin sağlığını düşünerek katı bir şekilde uygulamaktadır.

Almış olduğumuz önlemler şu şekildedir:

 • Virüsün uzun süre yüzeyde kalmasına karşın belirli aralıklarla araçlarımız ve ekipmanlarımız dezenfekte edilmektedir.
 • Hastalığın yayılmaması için birinci kural olan sosyal mesafeye uygun davranılmaktadır.
 • Paketleme işleminde dezenfekte edilmiş ve anti bakteriyel malzemeler kullanılmaktadır.
 • Taşımada görev alan tüm ekibimiz maske ve eldiven kullanmaktadır.
 • Kalabalık bir ekip ile değil gerekli sayıda çalışan ile taşıma işlemleri gerçekleşmektedir.

Bu önlemler doğrultusunda korona virüse karşı hijyenik araçlarla ve ekip ile taşıma yapıyoruz.

 • Evden Eve Nakliyat Aytur nakliyat olarak 1996 yılından bugüne profesyonel hizmet ve En iyi nakliyat firması ödülünü alan firmamız sektöründe liderdir.
 • Eşya DepolamaHızlı ve güvenli bir nakliye şirketi arıyorsanız tam tercih etmeniz gereken ve gerektiren nakliyat firması Aytur hizmetinizde.
 • Eşya PaketlemeSorumluluklarınızı yerine getirir değişen şartlara göre insiyatif alır. çözüm üre tir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız.
 • Şehirler Arası Nakliyat Saygıya ve güvene dolayı açık ilişkler kurarız verdiğimiz çözüm arkasında durur ve işimizi kurallarına göre uygun yaparız.
 • İşimizi dünden iyi yapmaya kendimizi adar değer yaratacak her tür yeniliği bilgiyi uygulamayı öğrenir gelişir ve ğeliştiririz.
 • Asansörlü Nakliyat Müşterilerimiz ile ticari bir münakaşayı seçmektense bir aile bireyi gibi ilişki kurmayı tercih ediyoruz gelin sizde bu aile bağının bir üyesi olun
 • Aytur evden eve Nakliyat hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimizin bizlere 7/24 online ulaşabilir.

sharikat naql la taerif hudud fi alkhidmat , aljawdat laysat musadafat