Zincirlikuyu Evden Eve Nakliyat 0530 040 04 34

İstanbul da en büyük sıkıntıların başında ev taşıma işleri gelir. Eşyaların toparlanması, taşınması, taşınacak araca yerleştirilmesi, tekrar yeni yere taşınması derken büyük bir sıkıntı topluluğudur istanbul ev taşıma işlemleri ve biz de sizlere Yardımcı olabilmek için 7/24 online sıze hizmet Vermek İçin varız.

Aytur Logistics We want to offer the trust we have in ourselves in the transportation sector and the transportation projects that our customers dream of, in the safe environment of your home. We use reliable materials and trained staff.

nakliyeci istanbul
0530 040 0434 + 05394150622

Evden Eve Nakliyat, depolama ve ofis taşıma hizmetleri ve hassas taşımacılık alanlarında profesyonel nitelikte ve kurumsal hizmet veriyoruz. Bütün ticari çıkarlardan önce SAĞLIK konusuna önem veren firmamız Covit-19 salgınına karşı son derece ciddi önlemler almaktadır. İstanbul konumlu bir firma olarak Türkiye geneli şehirler arası nakliye hizmeti veriyoruz. Taşınması gereken eşyalarınız varsa ve eşyalarınızın hem profesyonel taşınması hem de sağlık konusunda ciddi önlemlerin alınmasını istiyorsanız bizimle çalışmalısınız. İşine önem veren ciddi ve yıllardır hizmetinizde olan firmamızdan alacağınız hizmetleri garanti ediyoruz

Güvenle ve İtina ile taşıyoruz..

Ambalaj ve Pandemi Önlemleri

Karantina süreci ve öncesinde Sağlık Bakanlığı için vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda Covit-19 virüsünün ne kadar büyük bir sorun olduğunun bilincindeyiz. Firmamız bu konuda profesyonel önlemler ve yardımlar almaktadır. Sağlık için yaptığımız işlerde hiç bir zaman ticari çıkar gözetmedik. Bütün nakliyat firmaları ve toplumumuzun sağlığı önce 0 önlem sonra iş sloganı ile hareket ediyoruz.

Pandemi İndirimi

Pandemi süreci boyunca işleri kötü etkilenmiş olan müşterilerimiz için özel indirimler uyguluyoruz. Özellikle öğrenciler için eşya depolama konusunda karsız fiyat uygulaması yapıyoruz. Evden eve nakliyat fiyatları bakımından indirimlerimizi süreç boyunca uygulayacağız

  • Evden Eve Nakliyat Aytur nakliyat olarak 1996 yılından bugüne profesyonel hizmet ve En iyi nakliyat firması ödülünü alan firmamız sektöründe liderdir.
  • Eşya Depolama Hızlı ve güvenli bir nakliye şirketi arıyorsanız tam tercih etmeniz gereken ve gerektiren nakliyat firması Aytur hizmetinizde.
  • Eşya Paketleme Sorumluluklarınızı yerine getirir değişen şartlara göre insiyatif alır. çözüm üre tir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız.
  • Şehirler Arası Nakliyat Saygıya ve güvene dolayı açık ilişkler kurarız verdiğimiz çözüm arkasında durur ve işimizi kurallarına göre uygun yaparız.
  • İşimizi dünden iyi yapmaya kendimizi adar değer yaratacak her tür yeniliği bilgiyi uygulamayı öğrenir gelişir ve ğeliştiririz.
  • Asansörlü Nakliyat Müşterilerimiz ile ticari bir münakaşayı seçmektense iyi bir aile bireyi gibi ilişki kurmayı tercih ediyoruz gelin sizde bu aile bağının bir üyesi olun. 7/24 online sıze hizmet Vermek İçin varız

sharikat naql la taerif hudud fi alkhidmat , aljawdat laysat musadafat