Kasımpaşa Evden Eve Aytur Nakliyat 0530 040 04 34

Kasımpaşa Evden Eve Nakliyat

@ Dünya üzerinde insan yaşamı olduğu müddetçe bir yerden başka bir yere taşınmalar gerçekleşecektir. Kasımpaşa evden eve nakliyat firmaları bölgede yaşayan vatandaşlara taşınmaları konusunda gerekli hizmetleri sunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlara sunulan hizmetlerde de farklılıklar yaşanmaktadır. Eskiden iki taşıyıcı ve bir kamyonet ile taşınmanın gerçekleşmesi çok zor. Evlerde kullanılan eşyaların yoğunluğunun artması, binaların çok daha yüksek olması gibi nedenler eski yöntemlerin yetersiz kalmasına nedendir.

Aytur Logistics We want to offer the trust we have in ourselves in the transportation sector and the transportation projects that our customers dream of, in the safe environment of your home. We use reliable materials and trained staff.Quality is Not a Coincidence,..

Eskiden evlerde çok az eşya oluğundan iki kişi bir kamyonetle taşıma yapabilirdi. Gerçi bu taşınma sırasında eşyalarda ciddi hasarla meydana gelirdi. Hatta halk arasında birkaç taşınmanın eşyalarda yangına bedel tahribat yaptığına dair söylemler bu tür sistemsiz taşınmadan kaynaklanmaktadır. Günümüzdeki evden eve nakliyat hizmetlerinde her şey belli bir sistemle ilerle. Belli kurallar çerçevesinde bir adresten alınan eşyalar diğer adrese hasarsız olarak nakledilir. Kasımpaşa şehir içi nakliyat hizmetlerindeki asıl hedef; eşyalara hiçbir zarar gelmeden, vaktinde olması gereken adrese ulaştırarak eşyaları yerine yerleştirmektir.

Nakliyat sektöründeki ihtiyacın fazla olmasından dolayı Kasımpaşa evden eve nakliyat firma sayısı çok fazladır. Sorunsuz ve zahmetsiz taşınma için firmalar arasında kaliteli, güvenilir ve tecrübeli olanın tercih edilmesi gerekir. Kaliteli firmayı çok aramaya gerek yok. Halk arasında kaliteli olan firmalar bilinmektedir. Daha önce taşınmış birkaç kişiye sorulduğunda size en kaliteli firma olarak adımızı vereceklerdir. 

Kasımpaşa Evden Eve Nakliyat Aşamaları Nasıl İşler?

Kasımpaşa, İstanbul’un en kalabalık ve eski bölgelerindendir. Kalabalık bölgelerdeki ihtiyaç rekabeti, rekabet ise hizmetteki kaliteyi doğurmaktadır. Tecrübeli ve kaliteli Kasımpaşa Evden Eve Nakliyat firmalarının işleyişinde belli aşamalar vardır. Aşamalar şöyle işlemektedir;

 • Müşteri, iletişim telefon numaraları aracılığıyla firmayla iletişim kurar. Telefon görüşmesi sırasında yetkili kişi müşterinin bütün sorularına cevap verir. Fiyatlandırma konusunda genel bilgilendirme verir.
 • Net fiyat bilgilendirmesi yapmak, eşyaların incelenerek paketleme ihtiyacını ve personel sayısını belirlemek için müşteri ile mekanda randevuya karar verilir.
 • Mekanda inceleme yapan firma yetkilisi gerekli notlarını alarak fiyat bilgilendirmesini yapar. Anlaşan taraflar bütün detayların yer aldığı sözleşmeyi imzalar. Sözleşmenin biri firmada diğer müşteride kalır. Kasımpaşa evden eve nakliyat hizmetinin güvenilirliği ve kalitesi adına sözleşme önemlidir. Sözleşme imzalamayanlara karşı tedbirli olmak lazımdır. 
 • Sözleşmede belirtilen tarihte ve saatte nakliye aracı, personel ve malzemeler adreste hazır olur. Kasımpaşa asansörlü nakliyat yapılacaksa belirtilen saatte bina dışına mekanizma kurulur. 
 • Eşyalar paketlenir, asansörle indirilir ve araca yerleştirilir.
 • Yeni adrese nakliyesi gerçekleştirilir. 
 • Eşyalar adrese çıkarılır, yerlerine yerleştirilir. Kurulması gereken makineler kurulur, mobilyaların montesi yapılarak teslimat gerçekleştirilir.
 • En son aşamada firma yetkilimiz ev sahibiyle hasar tespiti yapar. Ciddi güvenlik tedbirleri aldığımız için genelde hasar olmaz. Fakat hasar varsa karşılayarak nakliyatımızı tamamlarız. 

Kasımpaşa Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıldır?

Çok fazla firmanın olduğu Kasımpaşa evden eve nakliyat sektöründe farklı fiyatlar verilebilir. Bazı yeni ve amatör firmalar müşteri kazanabilmek için fiyatları düşürmektedir. Kaliteli firmalar ise kalitesinden ödün vermeden bir fiyatlandırma yapmaktadır. Farklı fiyatlar verilmesinde taşınacak evin durumu da etkilidir. Fiyatlarda evin eşyalarının yoğun olması veya az olması dikkate alınır. Firmalar ilk görüşmede evin kaç oda olduğunu, kaç tane beyaz eşya olduğunu sorarlar. Beyaz eşya gibi büyük eşyaların fazla olması fiyatlandırmaya yansır. 

Oda sayısın yanında asansör kullanılıp kullanılmayacak olması fiyatları değiştirir. Müşteriye her iki adres için ayrı ayrı asansör isteyip istemediği sorulur. Bir veya iki adreste istemesine göre fiyat verilir. Asansör neden fiyatı etkiliyor diye düşünülebilir. Asansör ek bir hizmet olmasından dolayıdır. Müşterinin istememesi durumunda Kasımpaşa evden eve nakliyatfirmamız çok büyük dikkatle normal taşımacılık da yapmaktadır.

Paketlemenin kimin tarafından yapılacağı fiyatlandırmada etkilidir. Müşterilerimiz bazen kendileri paketlemek istemektedir. Fakat firmamız tarafından yapılması eşyaların hasar görmemesi adına tercih edilmelidir. Personelimiz her gün ev taşıdığından paketleme konusunda pratikleşmiştir. Müşterilerimize göre daha sistematik ve hızlı bir şekilde paketlemeyi yapar. Hasar olmaması için özel malzemeler kullanırlar. Firmamız kendi paketleyecek olan müşterilerine malzeme konusunda yardımcı olmaktadır. Yakıt ve alınacak mesafe fiyatları etkileyen önemli unsurlardandır. Kasımpaşa şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde fiyatlandırmanın nerdeyse yarısı yakıta ayrılır. Şehir içinde bu oran %10’lara düşer.

Eşyalarımızı Nerde Depolayabiliriz?

Ev sahibiniz hemen evi boşaltmanızı istedi ve siz gönlünüze göre yeni bir ev bulamadınız, eşyalarınızı ne yapacaksınız? Bu çok önemli bir sorundur. Bodruma koyma, ailenizin evine bir müddet sıkıştırma birer seçenek olabilir. Fakat bu seçenekler çok risklidir. Bodruma veya eşya bulunan bir eve sıkıştırılan eşyalar üst üste konulduğundan dolayı ciddi anlamda hasar görür. Bodrum gibi hijyenik olmayan ve temizliğine dikkat edilmeyen yerlerde fare gibi zarar verici haşereler olabilir. Kasımpaşa evden eve nakliyat firmaları depolama hizmetleri ile sizleri bu sorundan kurtarmaktadır.

Yeni evinizi buluncaya, bir süreliğine gittiğiniz yurt dışından dönünceye kadar eşyalarınızı depolarda saklayabilirsiniz. Evinizde fazlalık olan eşyaları, ofisinizde sıkışıklığa neden olan dosyalarınızı dahi depolara koyup kiraladığınız süre içinde saklanmasını ve korunmasını sağlayabilirsiniz. Kasımpaşa depolama hizmetlerini verdiğimiz mekanlarımız 7/24 güvenlik kamerası ile korunmaktadır. Her türlü hırsızlık, sel, yangın gibi olumsuz durumlara karşı tedbir alınmıştır.

Eşyaların depolanması için ayrılan yerler ile dosyalar için ayrılan bölümler farklıdır. Dosyalar için özel, şireli, kilitli dolaplar vardır. Dolapların anahtarı müşterinin kendisinde bulunur. Eşyalar için ayrılan alanlar ise geniş, temiz, hijyenik ve rutubetsizdir. Belli aralıklarla mekanların temizliği ve havalandırması yapılır. Zamanı gelince eşyalar müşterilere teslim edilir.

Şehirlerarasında Evden Eve Nakliyat Şart mı?

Taşınma bayanları bedenen ve psikolojik olarak, bayları ise maddi olarak yoran bir durumdur. Taşınma söz konusu olduğunda evden eve nakliyat hizmeti alınmayacaksa bayanlar aylar öncesinden hazırlık yapmaya başlar. Kasımpaşa evden eve nakliyat hizmeti satın alınacaksa zamanından önce telaşa ve hazırlık yapmaya gerek yoktur. Tecrübeli, kaliteli ve güvenilir firmamız çok hızlı ve pratik bir şekilde taşınmanızı gerçekleştirecektir. 

Kendiniz taşınacaksanız öncelikle paketlemek için koli, bant, poşet başta olmak üzere çeşitli paketleme malzemeleri tedarik etmelisiniz. Bu malzemeler dışarından satın alındığında çok pahalıya gelmektedir. Alınan ve marketlerden tedarik edilen malzemelerle eşyalar toplanmaya başlar. Eşyalar toplanır fakat evde yaşam devam ettiğinden ihtiyaçlar olduğunda kolilerden eşyalar tekrar tekrar çıkarılıp konulur. Hayatında bir veya iki kere taşınan bir insan neyi nasıl kolileyeceğini bilemez. Oysa, personelimiz her gün taşıma yaptığından çok hızlı ve pratiktir. Taşınma sabahı gelerek sizin günlerce uğraştığınız işi bir iki saat içinde çok daha sağlam ve emniyetli şekilde gerçekleştirir. 

Yüklü fiyatlar ödeyerek aldığınız eşyalarınızın küçük bir kamyonete sıkıştırılarak, merdivenlerden indirilerek veya doğru paketlenmeyerek zarar görmemesi için kesinlikle evden eve nakliyat tercih etmelisiniz. Maddi olarak kendinizin taşınmasından biraz yüksek bir fiyat istenebilir. Fakat diğer türlü eşyalarınızda meydana gelecek olan hasarları hesapladığınızda daha zararlı olursunuz. 

Kaliteli Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Neler Dikkat Edilmeli?

Evden eve nakliyat firmasını tercih ederken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır;

 • Personelin firmanın sigortalı elemanları olması
 • Asansörlü taşımacılık yapması
 • Paketlemede yeni geliştirilen malzemeleri kullanması
 • Mobilyaların demontesini ve montesini mobilyacının yapması, makineleri teknik elemanların kurması
 • Taşıma yetki belgesinin olması
 • Hasarın karşılanması
 • Sözleşme yapılarak müşteriye güven telkin etmesi. Kasımpaşa evden eve nakliyat firmalarından şartları sağlayan en tecrübeli firma seçilerek güvenli bir şekilde taşınma gerçekleştirilir. 
 • Evden Eve Nakliyat Aytur nakliyat olarak 1996 yılından bugüne profesyonel hizmet ve En iyi nakliyat firması ödülünü alan firmamız sektöründe liderdir.
 • Eşya DepolamaHızlı ve güvenli bir nakliye şirketi arıyorsanız tam tercih etmeniz gereken ve gerektiren nakliyat firması Aytur hizmetinizde.
 • Eşya PaketlemeSorumluluklarınızı yerine getirir değişen şartlara göre insiyatif alır. çözüm üre tir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız.
 • Şehirler Arası Nakliyat Saygıya ve güvene dolayı açık ilişkler kurarız verdiğimiz çözüm arkasında durur ve işimizi kurallarına göre uygun yaparız.
 • İşimizi dünden iyi yapmaya kendimizi adar değer yaratacak her tür yeniliği bilgiyi uygulamayı öğrenir gelişir ve ğeliştiririz.
 • Asansörlü NakliyatMüşterilerimiz ile ticari bir münakaşayı seçmektense bir aile bireyi gibi ilişki kurmayı tercih ediyoruz gelin sizde bu aile bağının bir üyesi olun
 • Aytur evden eve Nakliyat hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimizin bizlere 7/24 online ulaşabilir.

Sharikat naql la taerif hudud fi alkhidmat , aljawdat laysat musadafat.